
-37 %
ASUS WL-Router RT-AX50 Go AX1500 AiMesh Travel Router
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: 90IG09T0-MO0B00
- Greutate: 0.17kg
- Dimensiuni: 15.00cm x 8.50cm x 3.50cm
290,91 Lei
461,98 Lei
Fără TVA: 240,42 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| 3G/4G USB modem compatibility | Yes |
| Antenna design | Internal |
| Antennas quantity | 2 |
| Band | Dual Band |
| Cables included | LAN (RJ-45), USB Type-C |
| Compatibil Mesh | Da |
| Depth | 70 mm |
| DHCP server | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Ethernet WAN | Yes |
| Flash memory | 128 MB |
| Height | 265 mm |
| Internal memory | 128 MB |
| LED indicators | Power |
| Modulation | 4096-QAM, OFDMA |
| Numar antene | 2 |
| Numar porturi RJ-45 | 1 |
| Package depth | 148 mm |
| Package height | 38 mm |
| Package type | Box |
| Package weight | 170 g |
| Package width | 80 mm |
| Port USB | Da |
| Portabil | Da |
| Power source type | USB |
| Product colour | White |
| Product type | Portable router |
| Quick start guide | Yes |
| Reset button | Yes |
| Security algorithms | WPA2-Personal, WPA3-Personal |
| Segment | Consumer |
| Suport SIM | Nu |
| System event log | Yes |
| Tehnologie | WIFI 6 |
| Tip Antena | Interna |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity | 1 |
| USB charging port | Yes |
| USB Port | Yes |
| VPN support | VPN Client Open VPN Support Surfshark |
| WAN connection type | RJ-45, WISP |
| Warranty card | Yes |
| Weight | 85 g |
| Wi-Fi band | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Width | 70 mm |
| WLAN data transfer rate (first band) | 300 Mbit/s |
| WLAN data transfer rate (max) | 1501 Mbit/s |
| WLAN data transfer rate (second band) | 1201 Mbit/s |









