
-55 %
EnGenius Indoor SFP module, wireless standard 1G RJ45 Ethernet, 100m
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: SFP2500
- Greutate: 0.05kg
- Dimensiuni: 12.00cm x 7.00cm x 3.00cm
191,56 Lei
429,75 Lei
Fără TVA: 158,31 Lei
Garanție: 12 luni| Caracteristici | |
| Data transfer rate | 1250 Mbit/s |
| Depth | 6.8 mm |
| Height | 14 mm |
| Hot-swap | Yes |
| Input voltage | 3.13-3.47 V |
| Interface type | RJ-45 |
| Maximum data transfer rate | 1250 Mbit/s |
| Maximum operating temperature | 75 °C |
| Maximum transfer distance | 100 m |
| Minimum operating temperature | -20 °C |
| SFP transceiver type | Copper |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 85 °C |
| Weight | 245 g |
| Width | 12 mm |









