
-56 %
EnGenius Indoor SFP module, wireless standard MMF, 1.25G MMF 850nm 0.5km
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: SFP2185-05A
- Greutate: 0.04kg
- Dimensiuni: 11.50cm x 7.00cm x 2.00cm
101,72 Lei
228,73 Lei
Fără TVA: 84,07 Lei
Garanție: 12 luni| Caracteristici | |
| Compliance certificates | RoHS |
| Data transfer rate | 1250 Mbit/s |
| Depth | 55.9 mm |
| Ethernet interface type | 1.25 Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN | Yes |
| Fiber optic connector | LC |
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |
| Height | 124 mm |
| Hot-swap | Yes |
| Input voltage | 3.15 - 3.45 V |
| Interface type | SFP |
| Master (outer) case gross weight | 460 g |
| Master (outer) case height | 125 mm |
| Master (outer) case length | 138 mm |
| Master (outer) case net weight | 4.8 kg |
| Master (outer) case width | 148 mm |
| Maximum data transfer rate | 1250 Mbit/s |
| Maximum transfer distance | 20000 m |
| Maximum voltage | 3.45 V |
| Multi-mode fiber (MMF) supported | Yes |
| Networking standards | IEEE 802.3az |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 - 95% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 70 °C |
| Package depth | 25 mm |
| Package height | 72 mm |
| Package weight | 40 g |
| Package width | 119 mm |
| Product colour | Grey |
| Products per master (outer) case | 120 pc(s) |
| SFP transceiver type | Fiber optic |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 85 °C |
| Wavelength | 850 nm |
| Weight | 25 g |
| Width | 147 mm |









