
-56 %
EnGenius Indoor SFP module, wireless standard SMF, 1.25G SMF 1310nm 10km
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: SFP2213-10A
- Greutate: 0.04kg
- Dimensiuni: 10.00cm x 7.00cm x 2.00cm
113,61 Lei
256,46 Lei
Fără TVA: 93,89 Lei
Garanție: 12 luni| Caracteristici | |
| Data transfer rate | 1250 Mbit/s |
| Depth | 58.4 mm |
| Ethernet interface type | 10 Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN | Yes |
| Fiber optic connector | LC |
| Height | 126 mm |
| Hot-swap | Yes |
| Input voltage | 3.13 - 3.46 V |
| Interface type | SFP |
| Maximum data transfer rate | 10312.5 Mbit/s |
| Maximum transfer distance | 10000 m |
| Maximum voltage | 3.46 V |
| Networking standards | IEEE 802.3ae |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 - 95% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 70 °C |
| SFP transceiver type | Fiber optic |
| Single-mode fiber (SMF) supported | Yes |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 85 °C |
| Wavelength | 1310 nm |
| Weight | 25 g |
| Width | 139 mm |









