
-56 %
EnGenius Managed Desktop Control up to 100 FIT devices on up to 50 different local and/or remote networks Controller
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: FITCON100
- Greutate: 0.30kg
- Dimensiuni: 19.00cm x 11.00cm x 5.00cm
521,50 Lei
1.172,98 Lei
Fără TVA: 430,99 Lei
Garanție: 60 luni| Caracteristici | |
| Antena | N/A |
| AP-Type | Managed |
| Band | N/A |
| Built-in processor | Yes |
| Compatibil Mesh | N/A |
| Control display unit | No |
| DC-in jack | Yes |
| Depth | 174.2 mm |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 2 |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| Flash memory | 8000 MB |
| Height | 43 mm |
| Input voltage | 100-240 V |
| Internal memory | 2 MB |
| Internal memory type | DDR4 |
| LED indicators | Yes |
| Networking standards | IEEE 802.3af |
| Numar porturi | 1-3 |
| Number of processors installed | 1 |
| Operating relative humidity (H-H) | 0 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 50 °C |
| Output voltage | 12 V |
| Package depth | 174.2 mm |
| Package height | 43 mm |
| Package weight | 260 g |
| Package width | 100.5 mm |
| PoE | Yes |
| Processor frequency | 1800 MHz |
| Processor manufacturer | ARM |
| Reset button | Yes |
| Storage relative humidity (H-H) | 0 - 90% |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 80 °C |
| Tehnologie WI-FI | N/A |
| Viteza Transport | Gigabit |
| Weight | 165 g |
| Width | 77.4 mm |
| WiFi-Frequency | 2.4/5-GHz |
| WiFi-Standard | ax |









