
HUB extern LOGILINK, porturi USB: USB 2.0 x 10, conectare prin USB 2.0, alimentare retea 220 V, cablu 0.6 m, negru, "UA0125" (timbru verde 0.8 lei)
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: UA0125
- Greutate: 0.36
- Dimensiuni: 24.00cm x 18.00cm x 6.00cm
169,77 Lei
Fără TVA: 140,30 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Alimentare separata | retea 220 V |
| Alte porturi/ sloturi | nu |
| Conectare prin | USB 2.0 |
| Culoare | negru |
| Lungime cablu | 0.6 m |
| Lungime cablu (m) | 0.3 - 0.6 m |
| Numar porturi USB | USB 2.0 x 10 |
| Retea (RJ-45) | nu |
| Tip | extern |
| Tip Porturi USB | USB 2.0 |









