
HUB extern LOGILINK, porturi USB: USB 2.0 x 13, conectare prin USB 2.0, alimentare retea 220 V, cablu 0.75 m, negru, "UA0126" (timbru verde 0.8 lei)
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: UA0126
- Greutate: 0.30
- Dimensiuni: 24.00cm x 18.00cm x 6.00cm
164,20 Lei
Fără TVA: 135,70 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Alimentare separata | retea 220 V |
| Alte porturi/ sloturi | nu |
| Altele | switch ON/OFF |
| Conectare prin | USB 2.0 |
| Culoare | negru |
| Lungime cablu | 0.75 m |
| Lungime cablu (m) | 0.7 - 0.9 m |
| Numar porturi USB | USB 2.0 x 13 |
| Retea (RJ-45) | nu |
| Tip | extern |
| Tip Porturi USB | USB 2.0 |









