







Lindy Extensie Cablu Alimentare 2m C14 to C15
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: LY-30314
- Greutate: 0.22kg
- Dimensiuni: 19.00cm x 16.00cm x 3.00cm
48,72 Lei
Fără TVA: 40,27 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Cable length | 2 m |
| Cable type | H05VV-F3G |
| Cantitate in pachet | 1 |
| Compatibility | RoHS, REACH |
| Conductor cross section | 1 mm² |
| Connector 1 | C14 coupler |
| Connector 1 form factor | Straight |
| Connector 1 gender | Male |
| Connector 2 | C15 coupler |
| Connector 2 form factor | Straight |
| Connector 2 gender | Female |
| Culoare | Negru |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| LAN ports | None |
| Number of conductors | 3 |
| Operating temperature (T-T) | -10 - 70 °C |
| Package type | Polybag |
| Storage temperature (T-T) | -25 - 70 °C |
| Wireless | Nu |








