
-39 %
Omada 10/100 Mbps RJ45 to 100 Mbps Single-mode SC WDM Bi-Directional Fiber Converter With 1-Port PoE PORT: 1× 100Mbps SC Port, 1× 10/100M PoE RJ45 Port (Auto MDI/MDIX) SPEC: 802.3af, 15.4W PoE Budget, Full-duplex, Tx:1310 nm, Rx:1550 nm, Up to 20 km
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: FC111PB-20
- Greutate: 0.40kg
- Dimensiuni: 20.00cm x 16.00cm x 7.00cm
137,13 Lei
224,58 Lei
Fără TVA: 113,33 Lei
Garanție: 60 luni| Caracteristici | |
| AC adapter included | Yes |
| Connectivity technology | Wired |
| Data transfer rate | 100 Mbit/s |
| Depth | 73 mm |
| Fiber cable diameters supported (core/cladding) | 9/125 µm |
| Fiber mode structure | Single-mode |
| Fiber ports quantity | 1 |
| Height | 27 mm |
| Internal | No |
| LED indicators | Yes |
| Maximum data transfer rate | 100 Mbit/s |
| Maximum transfer distance | 20000 m |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 50 °C |
| Power over Ethernet (PoE) ports quantity | 1 |
| Product colour | Black |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90% |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| Switch-CM-Type | SFP |
| User guide | Yes |
| Width | 94.5 mm |




