-48 %
Wireless Access Point Mikrotik CAPGI-5HAXD2HAXD, Procesor: IPQ-6010 1.8 GHz, 128 Mb NAND, 2 x GB ports, Tensiune alimentare: 18 - 57V DC, PoE In: 802.3af/at, Dimesiuni: 228 x 48mm, Consum max: 28W, Licenta RouterOS: L4, PoE Out: 802.3af/at, Standard Wi-Fi: 2.4 GHz 802.11ax dual-chain, 5 GHz 802.11 802.11ax dual-chain.
Wireless Access Point Mikrotik CAPGI-5HAXD2HAXD, Procesor: IPQ-6010 1.8 GHz, 128 Mb NAND, 2 x GB ports, Tensiune alimentare: 18 - 57V DC, PoE In: 802.3af/at, Dimesiuni: 228 x 48mm, Consum max: 28W, Licenta RouterOS: L4, PoE Out: 802.3af/at, Standard Wi-Fi
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: CAPGI-5HAXD2HAXD
- Greutate: 1.17kg
- Dimensiuni: 38.00cm x 28.00cm x 6.00cm
625,35 Lei
1.204,99 Lei
Fără TVA: 516,82 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| 2.4 GHz | Yes |
| 5 GHz | Yes |
| 6 GHz | No |
| AC adapter included | Yes |
| Antena | Interna |
| Antenna type | Internal |
| Band | Dual - band |
| Built-in processor | Yes |
| Cabling technology | 10/100/1000Base-T(X) |
| Certification | CE, FCC, IC, EAC, ROHS |
| Compatibil Mesh | Nu |
| DC voltage range | 18 - 57 V |
| DC-in jack | Yes |
| Depth | 228 mm |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 2 |
| Ethernet LAN data rates | 10,100,1000 Mbit/s |
| Height | 48 mm |
| Internal memory | 128 MB |
| International Protection (IP) code | IP20 |
| Maximum data transfer rate | 1774 Mbit/s |
| Maximum data transfer rate (2.4 GHz) | 574 Mbit/s |
| Maximum data transfer rate (5 GHz) | 1200 Mbit/s |
| Mounting kit | Yes |
| Numar porturi | 1-3 |
| Operating system installed | RouterOS |
| Operating temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| Output current | 0.4 A |
| Placement | Ceiling |
| PoE adapter included | Yes |
| Power consumption (max) | 2.82 W |
| Power over Ethernet (PoE) | Yes |
| Power over Ethernet (PoE) type supported | Passive PoE |
| Processor model | IPQ-6010 |
| Product colour | White |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Security algorithms | WPA3-EAP, WPA3-PSK |
| Tehnologie WI-FI | WiFi 6 - AX |
| USB 2.0 ports quantity | 0 |
| Viteza Transport | Gigabit |
| Width | 228 mm |
| WiFi-Frequency | 2.4/5-GHz |
| WiFi-Standard | ax |









