
-4 %
Ribbon Epson S015329, negru, pentru Epson FX-890
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: C13S015329
- Greutate: 0.10kg
- Dimensiuni: 32.00cm x 8.00cm x 3.00cm
34,82 Lei
36,36 Lei
Fără TVA: 28,78 Lei
| Caracteristici | |
| Brand compatibility | Epson |
| Compatibility | - FX-890IIN - FX-890II - FX-890A - Epson FX-890 |
| Country of origin | China |
| Culoare Ribbon: | Negru |
| Culoare toner | Black |
| Master (outer) case gross weight | 14.2 g |
| Master (outer) case height | 415 mm |
| Master (outer) case length | 600 mm |
| Master (outer) case width | 345 mm |
| Package depth | 320 mm |
| Package weight | 0.13 g |
| Package width | 30 mm |
| Pallet gross height | 2.05 m |
| Pallet gross length | 120 cm |
| Pallet gross width | 80 cm |
| Pallet height (UK) | 2.05 m |
| Pallet length (UK) | 120 cm |
| Pallet width (UK) | 100 cm |
| Print head | 9-pin |
| Print technology | Dot matrix |
| Print yield | 7500000 characters |
| Printing colours | Black |
| Products per master (outer) case | 100 pc(s) |
| Products per pallet | 2000 pc(s) |
| Products per pallet (UK) | 2000 pc(s) |
| Products per pallet layer | 400 pc(s) |
| Products per pallet layer (UK) | 500 pc(s) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |








