
Nou
-38 %
| Categorie | |
| Tip | Business |
| Porturi | |
| Porturi LAN | 8x LAN 2x SFP+ |
| Porturi WAN | 1x WAN |
| Viteza de transfer | 10/100/1000 Mbps |
| Porturi SFP/RJ-45 | Da |
| General | |
| Putere consumata | 33 W |
| Alimentare | 100-240VAC |
| Management | L2 |
| Montare in rack | 1U |
| Dimensiuni | 442.4 x 285.6 x 43.7 |
| Greutate | 3.99 |
| Hardware | |
| Procesor | Quad Core ARM Cortex-A57 1.7 GHz |
| Memorie RAM | 4GB DDR4 |
| Memorie interna | 16 GB eMMC |
Router Ubiquiti UniFi Dream Machine Pro, Gigabit, Dual-Band
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: UDM-PRO
- Greutate: 5.50kg
- Dimensiuni: 52.00cm x 19.00cm x 32.00cm
2.255,18 Lei
3.666,88 Lei
Fără TVA: 1.863,79 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| 10G support | Yes |
| AC input frequency | 50 - 60 Hz |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Antena | Interna |
| Band | Dual - band |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity | 9 |
| Basic switching RJ-45 Ethernet ports type | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Built-in processor | Yes |
| Certification | CE, FCC, IC |
| Compatibil Mesh | Nu |
| DC input voltage | 12 V |
| Depth | 285.6 mm |
| Flash memory | 16000 MB |
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |
| Height | 43.7 mm |
| Installed SFP modules quantity | 0 |
| Installed SFP+ modules quantity | 0 |
| Internal memory | 4096 MB |
| LED indicators | Yes |
| Numar porturi | 7+ |
| Number of power supply units | 1 |
| Power consumption (max) | 33 W |
| Power supply included | Yes |
| Processor frequency | 1700 MHz |
| Processor model | ARM Cortex-A57 |
| Product colour | White |
| Rack mounting | Yes |
| Redundant power supply (RPS) support | Yes |
| SFP module slots quantity | 2 |
| SFP+ module slots quantity | 2 |
| Switch type | Managed |
| Tehnologie WI-FI | N/A |
| Throughput | 3.5 Gbit/s |
| Viteza Transport | Gigabit |
| Weight | 3.9 kg |
| Width | 442.4 mm |
| WiFi-Standard | ac |









