


-38 %



Router wireless TP-LINK Archer C54, AC1200, WiFI 5, Dual-Band
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: ARCHER C54
- Greutate: 0.49kg
- Dimensiuni: 22.50cm x 25.00cm x 7.50cm
123,09 Lei
200,03 Lei
Fără TVA: 101,72 Lei
Garanție: 36 luni| Caracteristici | |
| 3G | No |
| 4G | No |
| Access Control List (ACL) | Yes |
| Antenna design | External |
| Antennas quantity | 4 |
| Band | Dual Band |
| Compatibil Mesh | Nu |
| Depth | 106.7 mm |
| DHCP client | Yes |
| DHCP server | Yes |
| DMZ support | Yes |
| DSL WAN | Yes |
| Dynamic DNS (DDNS) | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 4 |
| Ethernet LAN data rates | 10,100 Mbit/s |
| Ethernet LAN interface type | Fast Ethernet |
| Ethernet WAN | Yes |
| Firewall | Yes |
| Height | 24.3 mm |
| MU-MIMO technology | Yes |
| Networking standards | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11d, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Numar antene | 4 |
| Numar porturi RJ-45 | 4 |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Output current | 0.85 A |
| Output voltage | 9 V |
| Port forwarding | Yes |
| Port triggering | Yes |
| Port USB | Nu |
| Portabil | Nu |
| Power source type | AC |
| Product type | Tabletop router |
| Quality of Service (QoS) support | Yes |
| Reset button | Yes |
| Security algorithms | WEP, WPA, WPA2, WPA2-Enterprise |
| Segment | Consumer |
| SIM card slot | No |
| Stateful Packet Inspection (SPI) | Yes |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90% |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 60 °C |
| Suport SIM | Nu |
| Tehnologie | WIFI 5 |
| Tip Antena | Externa |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Yes |
| Wi-Fi band | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Width | 115 mm |
| WiFi-Standard | ac |
| Wireless-Speed | 1200Mbps |
| WLAN data transfer rate (first band) | 867 Mbit/s |
| WLAN data transfer rate (max) | 867 Mbit/s |
| WLAN data transfer rate (second band) | 300 Mbit/s |
| WPS push button | Yes |





