

Nou
-32 %


| General | |
| Frecventa | 2.4 GHz |
| Standarde | 802.11 a/b/g/n |
| Viteza transfer wireless | DL: 150Mbps, UL: 50Mbps |
| Securitate | WPA-PSK, WPA2-PSK, Wireless MAC Filtering |
| Dimensiuni | 106 × 66 × 16 mm |
| Restart programabil | Da |
| Altele | Micro SD card slot SIM card slot Display 1.4 inch |
| Portabilitate | |
| Portabil | Da |
| Acumulator | 2000 mAh |
| Internet Mobil | |
| Compatibil 3G | Da |
| Compatibil 4G | Da |
| Suport SIM | Integrat |
| Hardware | |
| Tip antena | Interna |
Router wireless TP-LINK M7350 3G/4G Mobile WiFi
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: M7350
- Greutate: 0.29kg
- Dimensiuni: 14.00cm x 10.00cm x 7.50cm
337,39 Lei
493,41 Lei
Fără TVA: 278,83 Lei
Garanție: 36 luni| Caracteristici | |
| 2G bands supported | 850,900,1800,1900 MHz |
| 2G standards | GPRS, GSM |
| 3G bands supported | 900,2100 MHz |
| 3G standards | DC-HSPA+, HSPA, UMTS |
| 4G bands supported | 800,900,1800,2100,2600 MHz |
| 4G standard | LTE-FDD |
| Antenna type | Internal |
| Band | Single Band |
| Battery capacity | 2000 mAh |
| Built-in display | Yes |
| Cables included | Micro-USB |
| Card reader integrated | Yes |
| Certification | CE, RoHS |
| Compatibil Mesh | Nu |
| Compatible memory cards | MicroSD (TransFlash) |
| Data network | 2G, 3G, 4G, Edge, GPRS, GSM, HSPA, HSPA+, LTE, UMTS |
| Depth | 66 mm |
| Device type | Cellular wireless network equipment |
| DHCP client | Yes |
| DHCP server | Yes |
| Ethernet LAN | No |
| Firewall | No |
| GSM bands supported | 850,900,1800,1900 MHz |
| Harmonized System (HS) code | 85176990 |
| Height | 16.7 mm |
| LED indicators | Yes |
| Mac operating systems supported | macOS |
| Market positioning | Portable |
| Maximum memory card size | 32 GB |
| Mobile operating systems supported | Android, iOS |
| Numar antene | 1 |
| Numar porturi RJ-45 | 1 |
| Number of simultaneous SIM cards | 1 |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 35 °C |
| Package depth | 95 mm |
| Package height | 50 mm |
| Package weight | 200 g |
| Package width | 135 mm |
| Port USB | Da |
| Portabil | Da |
| Power source type | Battery |
| Product colour | Black |
| Reset button | Yes |
| Security algorithms | WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Segment | Consumer |
| SIM card type | MicroSIM |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90% |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 60 °C |
| Suport SIM | Da |
| Tehnologie | WIFI 4 |
| Tip Antena | Interna |
| UMTS bands supported | 900,2100 MHz |
| Wi-Fi | Yes |
| Wi-Fi frequency | 2.4 GHz |
| Wi-Fi standards | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Width | 106 mm |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 8, Windows 8.1, Windows Vista, Windows XP |
| Wireless-Speed | 600Mbps |
| WLAN data transfer rates supported | 150 Mbit/s |




