
-30 %
CUDY Outdoor 4G LTE AC1200 WiFi Router, Cat.4, 300Mbps + 867Mbps Wi-Fi, build-in 4G LTE modem, lightning protection, IP65 Waterproof, 10/100M RJ45, 2 x Detachable 4G Antennas, 24V passive PoE adapter included, Cudy Mesh Support, Zerotier/Wireguard/OpenVPN/IPSec/L2TP/PPTP VPN, DNS over Cloudflare/Google/Quad9, -20 ~ 60℃ Operating Temperature, - 40 ~ 65℃ Extend Operating Temperature, Surge/Lightning Protection, Cudy APP
CUDY Outdoor 4G LTE AC1200 WiFi Router, Cat.4, 300Mbps + 867Mbps Wi-Fi, build-in 4G LTE modem, lightning protection, IP65 Waterproof, 10/100M RJ45, 2 x Detachable 4G Antennas, 24V passive PoE adapter included, Cudy Mesh Support, Zerotier/Wireguard/OpenVP
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: LT500 OUTDOOR
- Greutate: 0.78kg
- Dimensiuni: 32.00cm x 10.50cm x 8.50cm
387,73 Lei
556,39 Lei
Fără TVA: 320,44 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| 2G standards | Edge, GSM |
| 3G standards | WCDMA |
| 4G standard | LTE-TDD & LTE-FDD |
| ADSL | No |
| Antenna design | Internal & external |
| Antennas quantity | 2 |
| Band | Dual Band |
| Cables included | LAN (RJ-45) |
| Cabling technology | 10/100Base-T(X) |
| Compatibil Mesh | Da |
| Detachable antenna(s) | Yes |
| DHCP client | Yes |
| DHCP server | Yes |
| DMZ support | Yes |
| DSL WAN | No |
| Dual SIM support | No |
| Dynamic DNS (DDNS) | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 1 |
| Ethernet LAN data rates | 10,100 Mbit/s |
| Ethernet LAN interface type | Fast Ethernet |
| Ethernet WAN | Yes |
| Flash memory | 16 MB |
| Frequency-Band | DualBand |
| Internal memory | 128 MB |
| International Protection (IP) code | IP65 |
| LED indicators | System, WLAN |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Maximum Tx power (2.4 GHz) | 20 dBmW |
| Mobile network generation | 4G |
| Mounting kit | Yes |
| Numar antene | 2 |
| Numar porturi RJ-45 | 1 |
| Operating temperature (T-T) | -20 - 60 °C |
| PoE injector included | Yes |
| Port forwarding | Yes |
| Port triggering | Yes |
| Port USB | Da |
| Portabil | Da |
| Power source type | PoE |
| Product colour | White |
| Product type | Desktop/pole router |
| Quick installation guide | Yes |
| Security algorithms | WEP, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK |
| Segment | Business |
| SIM card slot | Yes |
| SIM card type | NanoSIM |
| Suport SIM | Da |
| Supported network protocols | IPv4, IPv6 |
| Tehnologie | N/A |
| Tip Antena | Externa |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Yes |
| USB Port | No |
| USB-Port | Yes |
| VPN support | PPTP/L2TP/OpenVPN/WireGuard/IPsec/Zerotier |
| Wake-on-LAN ready | Yes |
| Wall mountable | Yes |
| WAN connection type | RJ-45 |
| WAN-Ports | 1 |
| Wi-Fi band | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi Multimedia (WMM)/(WME) | Yes |
| Wi-Fi standards | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WiFi-Standard | b/g/n |
| WLAN data transfer rate (first band) | 300 Mbit/s |
| WLAN data transfer rate (max) | 867 Mbit/s |
| WLAN data transfer rate (second band) | 867 Mbit/s |
| WR-3G_4G | No |
| WR-LAN-Ports | ≥5 |













