
-44 %
D-LINK Wi-Fi 7 BE3600 Mesh Router, dual-band speeds up to 2882 Mbps (5 GHz) and 688 Mbps (2.4 GHz) with 160 MHz channels1, 2.5-Gigabit WAN port and 3 x 2.5-Gigabit LAN ports
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: M36/E
- Greutate: 1.03kg
- Dimensiuni: 25.00cm x 20.50cm x 10.50cm
805,39 Lei
1.440,90 Lei
Fără TVA: 665,61 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| AC adapter included | Yes |
| Access Control List (ACL) | Yes |
| ADSL | No |
| Antenna design | Internal |
| Band | Dual Band |
| Cables included | LAN (RJ-45) |
| Certification | CE, FCC |
| Compatibil Mesh | Da |
| Depth | 171.4 mm |
| DSL WAN | No |
| Dynamic DNS (DDNS) | Yes |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 4 |
| Ethernet LAN interface type | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Ethernet WAN | Yes |
| Firewall | Yes |
| Firewall security | DoS, Stateful Packet Inspection, Anti-spoofing checking, IP address filtering, 1 x DMZ |
| Frequency-Band | DualBand |
| Height | 93 mm |
| Mobile network generation | Not supported |
| Numar antene | N/A |
| Numar porturi RJ-45 | 4 |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Port USB | Da |
| Port-Type | Gigabit |
| Portabil | Nu |
| Power consumption (typical) | 11.45 W |
| Power source type | AC, DC |
| Product colour | White |
| Product type | Tabletop router |
| Quality of Service (QoS) support | Yes |
| Reset button | Yes |
| Security algorithms | WPA2-Personal, WPA3-Personal |
| Segment | Home |
| SIM card slot | No |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 95% |
| Storage temperature (T-T) | -20 - 65 °C |
| Suport SIM | Nu |
| Tehnologie | WIFI 7 |
| Tip Antena | Interna |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| USB Port | No |
| USB-Port | Yes |
| VPN Passthrough | Yes |
| WAN connection type | RJ-45 |
| WAN-Ports | 1 |
| Weight | 557 g |
| Wi-Fi band | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Width | 192.7 mm |
| WiFi-Standard | ac |
| Wireless-Speed | 1900Mbps |
| WLAN data transfer rate (first band) | 688 Mbit/s |
| WLAN data transfer rate (max) | 3570 Mbit/s |
| WLAN data transfer rate (second band) | 2882 Mbit/s |
| Works with Amazon Alexa | Yes |
| Works with the Google Assistant | Yes |
| WPS push button | Yes |
| WR-3G_4G | No |
| WR-LAN-Ports | 4 |













