
-35 %
Router Mesh Cudy M11000, Wi-Fi 7, Tri-band (2,4 GHz / 5 GHz / 6 GHz), alb, 116x116x202mm, set 2 buc.
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: M11000(2-PACK)
- Greutate: 2.41kg
- Dimensiuni: 36.50cm x 13.50cm x 25.00cm
1.229,19 Lei
1.886,59 Lei
Fără TVA: 1.015,86 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| AC adapter output current | 2 A |
| AC adapter output voltage | 12 V |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 100-240 V |
| ADSL | No |
| Antenna type | Internal |
| Antennas quantity | 6 |
| Band | Tri-Band |
| Built-in processor | Yes |
| Compatibil Mesh | Da |
| DC-in jack | Yes |
| Depth | 116 mm |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 4 |
| Ethernet WAN | Yes |
| Flash memory | 512 MB |
| Frequency-Band | DualBand |
| Height | 202 mm |
| Internal memory | 128 MB |
| LED indicators | Status, System |
| Maximum coverage | 260 m² |
| Numar antene | 6 |
| Numar porturi RJ-45 | 4 |
| Number of products included | 2 pc(s) |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Package depth | 380 mm |
| Package height | 274 mm |
| Package width | 55.8 mm |
| Port USB | Nu |
| Port-Type | Gigabit |
| Portabil | Nu |
| Processor cores | 4 |
| Processor frequency | 1.5 GHz |
| Product colour | White |
| Product type | Mesh router |
| Qty-in-pack | 2 |
| Reset button | Yes |
| Segment | Home |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 95% |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| Suport SIM | Nu |
| Tehnologie | WIFI 7 |
| Tip Antena | Interna |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| USB-Port | No |
| WAN-Ports | 1 |
| Wi-Fi band | Tri-band (2.4 GHz / 5 GHz / 6 GHz) |
| Wi-Fi standards | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Width | 116 mm |
| WiFi-Standard | ax |
| Wireless-Speed | 1300/1350MBPS |
| WLAN data transfer rate (first band) | 2882 Mbit/s |
| WLAN data transfer rate (max) | 4324 Mbit/s |
| WLAN data transfer rate (second band) | 2882 Mbit/s |
| WLAN data transfer rate (third band) | 688 Mbit/s |
| WR-3G_4G | No |
| WR-LAN-Ports | 2 |













