
-34 %

Router Wireless MERCUSYS Halo H30G, AC1300, Wi-Fi 5, Dual-Band, Gigabit
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: HALO H30G(3-PACK)
- Greutate: 1.00kg
- Dimensiuni: 35.00cm x 13.00cm x 15.00cm
348,05 Lei
524,08 Lei
Fără TVA: 287,65 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| ADSL | No |
| Antenna type | Internal |
| Band | Dual Band |
| Compatibil Mesh | Da |
| DC-in jack | Yes |
| Depth | 88 mm |
| DHCP client | Yes |
| DHCP server | Yes |
| Dynamic IP | Yes |
| Ethernet cable | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 2 |
| Firewall security | SPI Firewall |
| Frequency-Band | DualBand |
| Guest access | Yes |
| Harmonized System (HS) code | 85171800 |
| Height | 88 mm |
| Networking standards | IEEE 802.11k, IEEE 802.11n, IEEE 802.11r, IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11v |
| Numar antene | 3 |
| Numar porturi RJ-45 | 2 |
| Number of products included | 3 pc(s) |
| Number of units included | 3 pc(s) |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Parental control | Yes |
| Parental control features | Content filter, Pause the Internet, Time controls |
| Point-to-point protocol over Ethernet (PPPoE) | Yes |
| Port USB | Nu |
| Port-Type | Gigabit |
| Portabil | Da |
| Product colour | White |
| Qty-in-pack | 3 |
| Reset button | Yes |
| Security algorithms | WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Segment | Home |
| Static IP | Yes |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 90% |
| Suport SIM | Nu |
| Supported network protocols (IPv6) | Y |
| Tehnologie | WIFI 5 |
| Tip Antena | Interna |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| USB-Port | No |
| WAN-Ports | 1 |
| Wi-Fi band | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi standards | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Width | 88 mm |
| WiFi-Standard | ac |
| Wireless-Speed | 1200Mbps |
| WLAN data transfer rate (first band) | 400 Mbit/s |
| WLAN data transfer rate (second band) | 867 Mbit/s |
| WR-3G_4G | No |
| WR-LAN-Ports | 2 |












