

-37 %


Router Wireless Mercusys MW325R, Wi-Fi 4, Single-Band
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: MW325R
- Greutate: 0.55kg
- Dimensiuni: 31.50cm x 24.50cm x 6.50cm
64,01 Lei
101,35 Lei
Fără TVA: 52,90 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| 3G | No |
| 3G/4G USB modem compatibility | No |
| 4G | No |
| ADSL | No |
| Antenna design | External |
| Antenna gain level (max) | 5 dBi |
| Antennas quantity | 4 |
| Band | Single Band |
| Cables included | LAN (RJ-45) |
| Certification | CE, RoHS |
| Compatibil Mesh | Nu |
| DHCP server | Yes |
| DMZ support | Yes |
| DSL WAN | No |
| Ethernet LAN | Yes |
| Ethernet LAN data rates | 10,100 Mbit/s |
| Ethernet LAN interface type | Fast Ethernet |
| Ethernet WAN | Yes |
| Filtering | Yes |
| Firewall | Yes |
| Frequency-Band | SingleBand |
| Guest access | Yes |
| Height | 33 mm |
| MAC address filtering | Yes |
| Memory card slot(s) | No |
| Networking standards | IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Numar antene | 4 |
| Numar porturi RJ-45 | 3 |
| Operating relative humidity (H-H) | 10 - 90% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 40 °C |
| Output current | 0.6 A |
| Output voltage | 9 V |
| Package type | Box |
| Port forwarding | Yes |
| Port USB | Nu |
| Port-based Network Access Control (PNAC) | Yes |
| Port-Type | not applicable |
| Portabil | Nu |
| Power source type | DC |
| Product colour | White |
| Product type | Tabletop router |
| Quick start guide | Yes |
| Reset button | Yes |
| Security algorithms | WPA-PSK, WPA2-PSK |
| Segment | Home |
| SIM card slot | No |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 95% |
| Storage temperature (T-T) | -40 - 70 °C |
| Suport SIM | Nu |
| Supported network protocols | IPv4 |
| Tehnologie | WIFI 4 |
| Tip Antena | Externa |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Transmit power | 0 dBmW |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Yes |
| USB Port | No |
| USB-Port | No |
| WAN-Ports | 1 |
| Wi-Fi band | Single-band (2.4 GHz) |
| Wi-Fi standards | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Width | 167 mm |
| WiFi-Standard | b/g/n |
| Wireless-Speed | 300Mbps |
| WLAN data transfer rate (max) | 300 Mbit/s |
| WR-3G_4G | No |
| WR-LAN-Ports | 3 |












