


-21 %



Rucsac laptop Targus Intellect, pentru laptopuri de 15.6", capacitate 16 litri, material poliester, dimensiuni: 30.5 x 11 x 42.5 cm, greutate 0.47 kg, negru/gri
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: TBB565GL
- Greutate: 0.45kg
- Dimensiuni: 44.00cm x 32.00cm x 4.00cm
82,43 Lei
104,99 Lei
Fără TVA: 68,12 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Brand compatibility | Any brand |
| Carrying handle(s) | Yes |
| Case type | Backpack |
| Country of origin | China |
| Culoare: | Alte culori |
| Depth | 310 mm |
| Dimensiune geanta: | Intre 14 si 16 inch |
| Front pocket | Yes |
| Geanta de umar: | Nu |
| Harmonized System (HS) code | 84733080 |
| Height | 42.5 mm |
| Master (outer) case gross weight | 3.22 kg |
| Master (outer) case height | 470 mm |
| Master (outer) case length | 340 mm |
| Master (outer) case width | 245 mm |
| Material | Polyester |
| Material reciclat: | Nu |
| Material: | Poliester |
| Maximum screen size | 39.6 cm (15.6) |
| Number of compartments | 1 |
| Number of front pockets | 2 |
| Package depth | 300 mm |
| Package height | 440 mm |
| Package weight | 490 g |
| Package width | 60 mm |
| Product main colour | Black, Grey |
| Products per master (outer) case | 5 pc(s) |
| Products per pallet | 150 pc(s) |
| Quantity | 1 |
| Removable shoulder strap | Yes |
| Surface coloration | Monochromatic |
| Volume | 16 L |
| Weight | 450 g |
| Width | 120 mm |













