









RYZEN 7 7700X 4.50GHZ 8 CORE/SKT AM5 40MB 105W WOF "100-100000591WOF"
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: 100-100000591WOF
- Greutate: 0.30
1.419,06 Lei
Fără TVA: 1.172,78 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Cooler | nu |
| Familie Procesor | AMD Ryzen 7 |
| Frecventa procesor (GHz) | 4.5 GHz |
| Frecventa procesor - turbo (GHz) | 5.4 GHz |
| Memorie Cache | 32 MB |
| Numar nuclee | 8 |
| Putere consumata (W) | 101 - 150 |
| Puterea consumata (W) | 105 W |
| Socket | AM5 |









