
-46 %
Scaun T3 RUSH Corsair
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: CF-9010058-WW
- Greutate: 31.50kg
- Dimensiuni: 84.00cm x 74.00cm x 39.00cm
1.735,76 Lei
3.196,75 Lei
Fără TVA: 1.434,52 Lei
Garanție: 36 luni| Caracteristici | |
| Adjustable armrest | Yes |
| Adjustable headrest | No |
| Armrest | Yes |
| Armrest adjustment type | 4D armrest |
| Armrest type | Hard armrest |
| Backrest angle range | 90 - 160° |
| Backrest colour | Grey |
| Backrest material | Nylon |
| Backrest type | Meshed backrest |
| Base colour | Black/Grey |
| Base material | Steel |
| Brate ajustabile: | Da |
| Cover material | Nylon |
| Culoare: | Gri |
| Gas lift class | 4 |
| Gas lift height (max) | 10 cm |
| Greutate maxima: | pana in 120 kg |
| Headrest | Yes |
| Maner reglabil | 4D |
| Material: | Textil |
| Maximum user height | 188 cm |
| Maximum user weight | 120 kg |
| Non-slip base | Yes |
| Pattern | Carbon fibre |
| Pernita lombara | Nu |
| Product type | PC gaming chair |
| Seat colour | Grey |
| Seat type | Mesh seat |
| Spatar reglabil: | Nu |











