
-46 %
Scaun TC500 LUXE Corsair
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: CF-9010068-WW
- Greutate: 25.30kg
- Dimensiuni: 89.00cm x 69.00cm x 37.00cm
2.773,15 Lei
5.108,00 Lei
Fără TVA: 2.291,86 Lei
| Caracteristici | |
| Adjustable armrest | Yes |
| Armrest | Yes |
| Armrest adjustment type | 3D armrest |
| Armrest type | Hard armrest |
| Armrest width | 58 cm |
| Backrest angle range | 0 - 160° |
| Backrest colour | Green |
| Backrest height | 80 cm |
| Backrest type | Upholstered backrest |
| Backrest width | 55 cm |
| Base colour | Black |
| Brate ajustabile: | Da |
| Castor wheels | Yes |
| Culoare: | Alte culori |
| Frame colour | Black |
| Frame material | Steel |
| Gas lift class | 4 |
| Gas lift height (max) | 10 cm |
| Greutate maxima: | pana in 120 kg |
| Headrest | Yes |
| Maner reglabil | 3D |
| Material: | Piele Sintetica |
| Maximum user height | 180 cm |
| Maximum user weight | 120 kg |
| Neck rest pillow | Yes |
| Number of wheels | 5 wheel(s) |
| Pernita lombara | Nu |
| Product type | PC gaming chair |
| Seat colour | Green |
| Seat depth | 50 cm |
| Seat height (max) | 52 cm |
| Seat height (min) | 42 cm |
| Seat type | Upholstered seat |
| Seat width | 59 cm |
| Spatar reglabil: | Nu |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Wheel diameter | 6.5 cm |











