
-38 %
Scaun gaming Genesis Nitro 710, material piele ecologica, reglabil pe inaltime, greutate maxima suportata 150 kg, inaltime scaun reglabil 47.5 - 54.5 cm, spatar ajustabil 135°, dimensiuni roti 60mm, echipat cu piston cu gaz clasa 4, manere 2D, roz/alb
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: NFG-1929
- Greutate: 21.70kg
- Dimensiuni: 85.00cm x 67.00cm x 32.00cm
761,77 Lei
1.231,09 Lei
Fără TVA: 629,56 Lei
Garanție: 36 luni| Caracteristici | |
| Adjustable armrest | Yes |
| Adjustable headrest | Yes |
| Armrest | Yes |
| Armrest type | Hard armrest |
| Backrest colour | White |
| Backrest height | 83.5 cm |
| Backrest material | Fabric, Leather |
| Backrest type | Mesh backrest |
| Backrest width | 60 cm |
| Base colour | White |
| Base material | Metal |
| Brate ajustabile: | Da |
| Castor wheels | Yes |
| Control type | Rotary |
| Culoare: | Alte culori |
| Ergonomic design | Yes |
| Frame colour | White |
| Gas lift class | 4 |
| Greutate maxima: | peste 120 kg |
| Headrest | Yes |
| Maner reglabil | 2D |
| Material: | Textil - Piele Sintetica |
| Maximum user height | 195 cm |
| Maximum user weight | 150 kg |
| Mechanism type | Butterfly mechanism |
| Minimum user height | 160 cm |
| Neck rest pillow | Yes |
| Number of wheels | 5 wheel(s) |
| Package type | Box |
| Pernita lombara | Nu |
| Product type | PC gaming chair |
| Racing wheel/flight stand included | No |
| Rocking function | Yes |
| Seat colour | Pink, White |
| Seat depth | 50 cm |
| Seat material | Fabric |
| Seat type | Air filled seat |
| Seat width | 62 cm |
| Spatar reglabil: | Da |
| Weight | 1.9 kg |













