



-38 %




Scaun gaming Razer Enki Pro black-green
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: RZ38-03710100-R3G1
- Greutate: 37.00kg
- Dimensiuni: 94.00cm x 70.00cm x 43.00cm
4.210,90 Lei
6.801,59 Lei
Fără TVA: 3.480,08 Lei
Garanție: 36 luni| Caracteristici | |
| Adjustable seat height | Yes |
| Armrest | Yes |
| Armrest type | Hard armrest |
| Backrest type | Upholstered backrest |
| Brate ajustabile: | Nu |
| Country of origin | China |
| Culoare: | Alte culori |
| Frame colour | Black |
| Greutate maxima: | peste 120 kg |
| Harmonized System (HS) code | 9401390000 |
| Headrest | Yes |
| Maner reglabil | Nu |
| Material: | Textil |
| Maximum user weight | 136 kg |
| Package depth | 700 mm |
| Package height | 430 mm |
| Package weight | 3.4 kg |
| Package width | 940 mm |
| Pernita lombara | Da |
| Product type | Universal gaming chair |
| Racing wheel/flight stand included | No |
| Seat type | Upholstered seat |
| Seat width | 53.3 cm |
| Spatar reglabil: | Da |
| Weight | 30 kg |












