



-43 %




Scaun Gaming Razer Gaming Chair ENKI X, negru
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: RZ38-03880100-R3G1
- Greutate: 27.10kg
- Dimensiuni: 88.50cm x 69.00cm x 39.00cm
1.445,64 Lei
2.516,59 Lei
Fără TVA: 1.194,74 Lei
Garanție: 36 luni| Caracteristici | |
| Adjustable armrest | Yes |
| Adjustable backrest | Yes |
| Armrest | Yes |
| Armrest adjustment type | 2D armrest |
| Backrest colour | Black, Green |
| Base colour | Black |
| Brate ajustabile: | Nu |
| Castor wheels | Yes |
| Country of origin | China |
| Culoare: | Negru |
| Depth | 660 mm |
| Foam density | High density |
| Frame colour | Black |
| Frame material | Steel |
| Gas lift class | 4 |
| Greutate maxima: | peste 120 kg |
| Harmonized System (HS) code | 9401300000 |
| Height | 1360 mm |
| Height (max) | 136 cm |
| Maner reglabil | 2D |
| Material: | Piele Sintetica |
| Maximum user height | 194 cm |
| Maximum user weight | 136 kg |
| Minimum user height | 156.5 cm |
| Number of wheels | 5 wheel(s) |
| Package depth | 880 mm |
| Package height | 370 mm |
| Package weight | 27.1 kg |
| Package width | 690 mm |
| Pernita lombara | Nu |
| Product type | PC gaming chair |
| Racing wheel/flight stand included | No |
| Seat colour | Black, Green |
| Spatar reglabil: | Da |
| Tilt adjustment | Yes |
| Weight | 21.6 kg |
| Wheel diameter | 6 cm |
| Wheel material | Polyurethane (PU) |
| Width | 670 mm |












