
-26 %
Set boxe Trust Trust Ador 2.0, frecventa raspuns 20 Hz, 20.000 Hzm putere maxima 12W, negru
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: TR-25670
- Greutate: 0.66kg
- Dimensiuni: 20.00cm x 8.00cm x 17.00cm
86,84 Lei
117,75 Lei
Fără TVA: 71,77 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| 3.5 mm connector | Yes |
| Amplificator | Activ |
| Amplifier | Active |
| Audio output channels | 2.0 channels |
| Bluetooth | No |
| Connectivity technology | Wired |
| Driver diameter | 4.5 cm |
| Frequency range | 20 - 20000 Hz |
| Housing material | Acrylonitrile butadiene styrene (ABS) |
| Impedance | 4 Ω |
| Jack 3.5mm | Da |
| Market segment | Consumer |
| NFC | N/A |
| Number of drivers | 2 |
| Number of speakers | 2 |
| Peak Music Power Output (PMPO) | 12 W |
| Product colour | Black |
| Putere RMS | 1-10W |
| Recommended usage | Universal |
| RMS rated power | 6 W |
| RMS-Power | ≤10W |
| Speaker placement | Tabletop/bookshelf |
| System-Format | 2.1 |
| Tip sistem | 2.0 |
| Utlizare | PC |
| Wireless | No |












