
SG TAB S10 FE X520 WIFI 10.9" 8/128 GY (incl. Pen) (incl. Pen) (garantie doar la NOD)
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: SM-X520NZAR
- Greutate: 0.74kg
- Dimensiuni: 27.50cm x 2.50cm x 18.50cm
2.045,59 Lei
Fără TVA: 1.690,57 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Accelerometru | Da |
| Accesorii incluse | S Pen, Cablu USB, Documentatie |
| Altele | NU include alimentator. Necesita alimentator 15-45W USB PD |
| Amprenta | Da |
| Aspect imagine | 16:10 |
| Audio | Difuzor Stereo |
| Autonomie de lucru | Timp redare video (Wireless) - pana la 20 de ore |
| Bluetooth | 5.3, A2DP, LE |
| Boxe integrate | Da |
| Camera fata | Da |
| Camera principala | Da |
| Camera secundara | 12 mpx |
| Capacitate | 128 GB |
| Capacitate memorie | 8 GB |
| Caracteristici speciale | IP68 - Rezistent la apa si praf |
| Cip AI integrat | Da |
| Cititor de carduri | microSDXC (Up to 2TB) |
| Conectivitate | Fara SIM |
| Culoare | Gri |
| Densitate pixeli | 249 ppi |
| Diagonala display | 10.9 inch |
| Diagonala tableta | 10.1 - 12 inch |
| Dimensiuni | 254.3 x 165.8 x 6 mm |
| Ecran IPS | Da |
| Familie Procesor | Exynos 1580 |
| Format | IPS LCD |
| Formate Audio suportate | MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, AMR, AWB, FLAC, MID, MIDI, XMF, MXMF, IMY, RTTTL, RTX, OTA |
| Formate Video suportate | MP4, M4V, 3GP, 3G2, AVI, FLV, MKV, WEBM |
| Giroscop | Da |
| GPS | GPS, Glonass, Beidou, Galileo, QZSS |
| GPU | Xclipse 540 |
| Greutate | 497 g |
| Hall | Da |
| Lumina ambientala | Da |
| Material carcasa | Aluminium |
| Memorie interna | 128 GB |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Microfon | Da |
| Model | Galaxy Tab S10 FE |
| Model procesor | 1580 |
| Multimedia | Da |
| Numar Culori | 16 M |
| Numar nuclee | Octa Core |
| Producător procesor | MediaTek |
| Rezoluție | N/A |
| Rezolutie display | 2304 x 1440 pixeli |
| Sistem de operare | Android |
| Stylus inclus | Da |
| Tehnologie Baterie | Standard (build-in) Li-Polimer |
| Tehnologie de fabricatie | 4 nm |
| Tehnologie display | 90Hz LCD |
| Tehnologie ecran | LCD |
| Tip procesor tableta | Altele |
| USB Tip C | 1 x USB Type-C 2.0, magnetic connector |
| Versiune | 15 |
| Wireless | 802.11a/b/g/n/ac/ax 2.4GHz+5GHz, HE80, MIMO, 1024-QAM |













