











Smart TV UE43DU8572 Seria DU8572 108cm gri-negru 4K UHD HDR "UE43DU8572UXXH" (timbru verde 15 lei)
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: UE43DU8572UXXH
1.529,71 Lei
Fără TVA: 1.264,22 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Diagonala | 108 cm/ 43 inch |
| Format ecran | plat |
| Gama | Smart TV |
| Putere boxe (RMS) | 20 W |
| Rezolutie optima | 3840 x 2160 |
| Tehnologie display | LED |
| Tip rezolutie | 4K UHD |
| VESA | 200 x 200 mm |












