









Nou










Smartphone Redmi Note 15 Pro+ 512GB 12GB RAM 5G Dual SIM Mocha Brown "MZB0MJ6EU" (timbru verde 0.45 lei)
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: MZB0MJ6EU
2.809,39 Lei
Fără TVA: 2.321,81 Lei
Garanție: 12 luni| Caracteristici | |
| Bluetooth | da |
| Capacitate (mAh) | 6500mAh |
| Capacitate baterie (mAh) | 6001 - 8999 mAh |
| Culoare | albastru |
| Diagonala display | 6.5 - 6.99 inch |
| Diagonala display (inch) | 6.83inch |
| Dual SIM | da |
| Memorie interna | 256 GB |
| Rezolutie camera | 200 - 209 Mpix |
| Sistem de operare | Android |
| Tehnologii | 5G |
| Tip Telefon | Smartphone |
| Wireless | da |













