
-18 %
- Protecție pentru birouri mici, aplicații personale sau puncte de vanzare
Funcția integrată AVR (Automatic Voltage Regulation - Reglarea automată a tensiunii) stabilizează tensiunea de ieșire și evită comutarea în modul de funcționare pe baterii, economisind astfel bateria pentru a oferi asistență în cazuri de întreruperi de alimentare aplicații critice.
Protecție integrată pentru conexiunile LAN/ADSL împotriva riscului de supratensiune pe linia de date.
Protectie : Suprasarcină, descărcare semnificativă și scurtcircuit
SOCOMEC NeTYS PE 1500VA/900W 230V 50/60Hz BATTERY INCLUDED WITH AVR, STEPWAVE,LCD PLUGS PROTECTED RJ45, 1xUSB, Line-Interactive UPS with AVR, 6 x IEC 320 (C13)(1)
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: NPE-1500-LCD
- Greutate: 12.30kg
- Dimensiuni: 28.50cm x 23.00cm x 49.00cm
945,43 Lei
1.149,19 Lei
Fără TVA: 781,34 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| AC outlet types | C13 coupler |
| AC outlets quantity | 6 AC outlet(s) |
| Battery technology | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Built-in fan | Yes |
| Capacitate putere UPS | 900W |
| Capacitate Rack | None |
| Certification | EMC IEC/EN 62040-2, AS 62040.2 CE, RCM (E2376) |
| Control type | Buttons |
| Cooling type | Active |
| Depth | 390 mm |
| Display type | LCD |
| ECO mode | Yes |
| Ecran LCD: | Da |
| Efficiency | 98% |
| Efficiency (ECO mode) | 98% |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 2 |
| Form factor | Mini Tower |
| Form Factor: | Mini Tower |
| Height | 205 mm |
| Input frequency | 50 / 60 Hz |
| Input operation voltage (max) | 280 V |
| Input operation voltage (min) | 170 V |
| LED indicators | Yes |
| Number of input phases | 1 |
| Number of output phases | 1 |
| Output frequency | 50/60 Hz |
| Output operation voltage (max) | 253 V |
| Output operation voltage (min) | 207 V |
| Output power | 900 W |
| Output power capacity | 1.5 kVA |
| Output power factor | 0.6 |
| Port USB | Da |
| Power plug | C14 coupler |
| Power protection features | Overload, Short circuit |
| Safety | IEC/EN 62040-1, AS 62040.1.1, AS 62040.1.2 |
| Serial interface | Yes |
| Serial ports quantity | 1 |
| Surge protection | Yes |
| Tip UPS: | Line Interactive |
| Typical backup time at full load | 7.9 min |
| UPS topology | Line-Interactive |
| USB Port | Yes |
| USB port type | USB Type-B |
| Waveform | Stepwise |
| Weight | 11.2 kg |
| Width | 14.5 mm |







