
-17 %
· UPS line-interactive profesional
· O soluţie pentru întreruperile alimentării cu energie şi fluctuaţiile de tensiune
· Uşor de utilizat
· Conexiune simplificată
· Protecţie pentru linia dvs. de date
· NETYS PR este soluția ideală pentru protecția serverelor mici și a stațiilor de lucru CAD sau a stațiilor grafice
SOCOMEC NeTYS PR-MT 1500VA/1050W 230V 50/60Hz WITH AVR, SINEWAVE,LCD PLUGS PROTECTED RJ45,USB BATTERY INCLUDED , 1XIEC C14, OUT 6x IEC C13
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: NPR-1500-MT
- Greutate: 13.30kg
- Dimensiuni: 29.50cm x 23.50cm x 49.50cm
1.496,35 Lei
1.807,59 Lei
Fără TVA: 1.236,66 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| AC outlet types | C13 coupler |
| AC outlets quantity | 6 AC outlet(s) |
| Battery technology | Sealed Lead Acid (VRLA) |
| Built-in fan | Yes |
| Capacitate putere UPS | 1050W |
| Capacitate Rack | None |
| Certification | IEC/EN 62040-2, AS 62040.2 CE, RCM (E2376) |
| Cooling type | Active |
| Country of origin | China |
| Depth | 390 mm |
| Display type | LCD |
| ECO mode | Yes |
| Ecran LCD: | Da |
| Efficiency | 98% |
| Efficiency (ECO mode) | 98% |
| Emergency Power Off (EPO) | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) ports | 2 |
| Form factor | Mini Tower |
| Form Factor: | N/A |
| Height | 20.5 mm |
| Input frequency | 50 - 60 Hz |
| Input operation voltage (max) | 280 V |
| Input operation voltage (min) | 170 V |
| Number of input phases | 1 |
| Number of output phases | 1 |
| Output frequency | 50/60 Hz |
| Output operation voltage (max) | 253 V |
| Output operation voltage (min) | 207 V |
| Output power | 1050 W |
| Output power capacity | 1.5 kVA |
| Output power factor | 0.7 |
| Port USB | Da |
| Quick installation guide | Yes |
| Safety | IEC/EN 62040-1, AS 62040.1.1, AS 62040.1.2 |
| Tip UPS: | Line Interactive |
| Typical backup time at full load | 6 min |
| UPS topology | Line-Interactive |
| USB Port | Yes |
| USB port type | USB Type-B |
| Waveform | Sine |
| Weight | 12.3 kg |
| Width | 145 mm |







