
-20 %
SOCOMEC NeTYS RT 1000VA VFI UPS 1/1 PF=1 WITH BATTERY INTEGRATED +RAILS
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: NRT4-U010B
- Greutate: 21.10kg
- Dimensiuni: 59.00cm x 50.00cm x 23.50cm
2.598,20 Lei
3.264,76 Lei
Fără TVA: 2.147,28 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Altele | Certificari: IEC 62040-1 AS 62040.1.1 IEC 62040-2 AS 62040.1.2 IEC 62040-3 AS 62040.2 RCM (E2376) |
| Atentionare Inlocuire baterie | Da |
| Atentionari Baterie slaba | Da |
| Atentionari Mod baterie | Da |
| Atentionari Supraincarcare | Da |
| Baterie | Acumulator integrat Li-Ion |
| Capacitate putere UPS | 1000W |
| Capacitate Rack | None |
| Conectori iesire | 8x IEC C13 |
| Culoare | Negru |
| Dimensiuni | 438 x 445 x 85.5 mm |
| Display | Da, LCD display |
| Ecran LCD: | Nu |
| Form Factor: | Tower |
| Greutate | 1.55 kg |
| IEC C13 | 8 |
| IEC C14 | 1 |
| Incarcare | 1000 W |
| Interfata | USB |
| Montare in rack | Da, 2U |
| Port USB | Nu |
| Protectie la descarcare | Da |
| Protectie Scurt-Circuit | Da |
| Protectie supraincarcare | Da |
| Protectie supratensiune | Da |
| Putere | 1000 VA |
| Putere_ | 1000 VA |
| Tensiune de alimentare | 110 - 300 V |
| Timp mediu de functionare | 7 min |
| Tip | Online |
| Tip UPS: | Online |







