
-21 %
SOCOMEC NeTYS RT 3000VA VFI UPS 1/1 PF=1 WITH BATTERY INTEGRATED +RAILS
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: NRT4-U030B
- Greutate: 32.70kg
- Dimensiuni: 77.00cm x 58.00cm x 24.00cm
5.502,48 Lei
6.978,43 Lei
Fără TVA: 4.547,51 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Altele | Certificari: IEC 62040-1 AS 62040.1.1 IEC 62040-2 AS 62040.1.2 IEC 62040-3 AS 62040.2 RCM (E2376) |
| Altii | 1x IEC C20 |
| Atentionare Inlocuire baterie | Da |
| Atentionari Baterie slaba | Da |
| Atentionari Eroare | Da |
| Atentionari Mod baterie | Da |
| Atentionari Supraincarcare | Da |
| Baterie | Acumulator integrat Li-Ion |
| Capacitate putere UPS | 3000W |
| Capacitate Rack | None |
| Conectori iesire | 8x IEC C13 |
| Culoare | Negru |
| Dimensiuni | 600 x 438 x 85.5 mm |
| Display | Da, LCD display |
| Ecran LCD: | Nu |
| Form Factor: | N/A |
| Greutate | 26.1 Kg |
| IEC C13 | 8 |
| IEC C19 | 1 |
| Incarcare | 3000 W |
| Interfata | USB |
| Management | Da |
| Montare in rack | Da, 2U |
| Port USB | Nu |
| Protectie la descarcare | Da |
| Protectie Scurt-Circuit | Da |
| Protectie supraincarcare | Da |
| Protectie supratensiune | Da |
| Putere | 3000 VA |
| Putere_ | 3000 VA |
| Tensiune de alimentare | 110 - 300 V |
| Timp mediu de functionare | Full load: 4 min Typical: 9 min |
| Tip | Online |
| Tip UPS: | Online |







