
-21 %
SOCOMEC NeTYS RT 5000VA/5000W VFI UPS 1/
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: NRT4-050K
- Greutate: 64.20kg
- Dimensiuni: 80.00cm x 60.00cm x 59.00cm
9.352,19 Lei
11.779,27 Lei
Fără TVA: 7.729,08 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Altele | Certificari: IEC 62040-1 AS 62040.1.1 IEC 62040-2 AS 62040.1.2 IEC 62040-3 AS 62040.2 RCM (E2376) |
| Altii | 1x conector iesire fix |
| Atentionare Inlocuire baterie | Da |
| Atentionari Baterie slaba | Da |
| Atentionari Mod baterie | Da |
| Atentionari Supraincarcare | Da |
| Atentionari Temperatura ridicata | Da |
| Baterie | Acumulator integrat Li-Ion |
| Capacitate putere UPS | 5000W |
| Capacitate Rack | None |
| Culoare | Negru |
| Dimensiuni | 600 x 438 x 171.8 mm |
| Display | Da, LCD display |
| Ecran LCD: | Nu |
| Form Factor: | N/A |
| Greutate | 54.5 Kg |
| Interfata | USB |
| Montare in rack | Da, 2U |
| Port USB | Nu |
| Protectie la descarcare | Da |
| Protectie la temperatura ridicata | Da |
| Protectie Scurt-Circuit | Da |
| Protectie supraincarcare | Da |
| Protectie supratensiune | Da |
| Putere | 5000 VA |
| Putere_ | 5000 VA |
| Tensiune de alimentare | 110 - 276 V |
| Timp mediu de functionare | 6 min |
| Tip | Online |
| Tip UPS: | Online |







