




-61 %





SSD Adata SU630, 240GB, 2.5", SATA III
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: ASU630SS-240GQ-R
- Greutate: 0.07kg
- Dimensiuni: 13.50cm x 12.50cm x 1.00cm
287,06 Lei
742,38 Lei
Fără TVA: 237,24 Lei
Garanție: 36 luni| Caracteristici | |
| Bracket-3.5in | No |
| Capacitate | 240 GB |
| Citire max | sub 1000 MB/s |
| Citire max. | intre 400 - 550 MB/s |
| Data transfer rate | 6 Gbit/s |
| Format | 2.5 inch |
| Format SSD | 2.5" |
| Hardware encryption | No |
| Iluminare LED | Nu |
| Interfata | SATA |
| Interfață SSD | SATA |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Mean time between failures (MTBF) | 1500000 h |
| Memory type | QLC 3D NAND |
| Random read (4KB) | 30000 IOPS |
| Random write (4KB) | 65000 IOPS |
| Read speed | 520 MB/s |
| Recomandat Gaming | Nu |
| S.M.A.R.T. support | Yes |
| Scriere Max | 400 - 550 MB/s |
| Scriere max. | intre 400 - 550 MB/s |
| SSD capacity | 240 GB |
| SSD form factor | 2.5 |
| Suport NVMe | Nu |
| Vibration resistance | 20 G |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Write speed | 450 MB/s |
| _Recomandat Gaming | Nu |












