
Sony PS5 Dualsense Controller Blue
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: SO-9727897
- Greutate: 0.40kg
- Dimensiuni: 19.00cm x 19.00cm x 7.00cm
360,76 Lei
Fără TVA: 298,15 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Accelerometer | Yes |
| Analog thumbsticks | Yes |
| Auto calibration | Yes |
| Backlight colour | Various |
| Battery type | Built-in |
| Bluetooth version | 5.1 |
| Built-in speaker(s) | Yes |
| Built-in touchpad | Yes |
| Buttons quantity | 14 |
| Combo headphone/mic port | Yes |
| Conectivitate: | Cu fir/Fara Fir |
| Connectivity technology | Wired & Wireless |
| Culoare: | Albastru |
| Depth | 106 mm |
| Device interface | Bluetooth/USB |
| Device type | Gamepad |
| Ergonomic triggers | Yes |
| Force feedback | Yes |
| Frequency range | 5 GHz |
| Gaming control function buttons | D-pad, Home button, Options button, Share button |
| Gaming control technology | Analogue / Digital |
| Gaming platforms supported | Android, MAC, PC, PlayStation 5, iOS |
| Gyroscope | Yes |
| Headphone out | Yes |
| Height | 6.6 mm |
| LED backlight | Yes |
| Manual | Yes |
| Number of axis | 6 |
| Operating temperature (T-T) | -5 - 35 °C |
| Package depth | 69 mm |
| Package height | 189 mm |
| Package type | Box |
| Package width | 188 mm |
| Platforma: | PS5 |
| Plug and Play | Yes |
| Power source | Battery |
| Product colour | Blue |
| Rechargeable battery | Yes |
| Reflex vibration | Yes |
| Shoulder buttons | Yes |
| USB connector type | USB Type-C |
| User guide | Yes |
| Width | 160 mm |
| Wireless | Da |












