
Sony SD Card 256GB UHS-II SF-E Series
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: SFE256.AE
- Greutate: 0.02kg
- Dimensiuni: 13.50cm x 8.00cm x 1.00cm
791,51 Lei
Fără TVA: 654,14 Lei
Garanție: 999 luni| Caracteristici | |
| Adaptor | Nu |
| Capacitate card | 256 GB |
| Capacity | 256 GB |
| Clasă viteză card | Clasa 3 |
| Depth | 21 mm |
| Flash card type | SDXC |
| Flash memory class | Class 10 |
| Height | 32 mm |
| Internal memory type | UHS-II |
| Operating temperature (T-T) | -25 - 85 °C |
| Protection features | Shock resistant, Waterproof |
| Read speed | 270 MB/s |
| Tip card | SDXC |
| UHS Speed Class | Class 3 (U3) |
| Video Speed Class | V60 |
| Width | 24 mm |
| Write speed | 120 MB/s |













