





HUB extern SPACER, porturi USB: USB 3.0 x 4, conectare prin USB 3.0, cablu 1m lungime, negru, "SPH-332" 45504832 (timbru verde 0.18 lei)
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: SPH-332
- Greutate: 0.10
- Dimensiuni: 14.00cm x 20.00cm x 4.00cm
31,78 Lei
Fără TVA: 26,26 Lei
Garanție: 24 luni| Caracteristici | |
| Alimentare separata | nu |
| Alte porturi/ sloturi | nu |
| Conectare prin | USB 3.2 |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 7.1 x 4 x 1.2 cm |
| Lungime cablu | 1 m |
| Lungime cablu (m) | 1 - 1.9 m |
| Numar porturi USB | USB 3.2 x 4 |
| Rata transfer date | pana la 5Gbps |
| Retea (RJ-45) | nu |
| Tip | extern |
| Tip Porturi USB | USB 3.2 |









