
-26 %
SSD Adata SU650 2TB SATA-III 2.5 inch
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: ASU650SS-2TT-R
- Greutate: 0.05kg
- Dimensiuni: 13.50cm x 13.00cm x 1.00cm
1.693,98 Lei
2.295,77 Lei
Fără TVA: 1.399,98 Lei
Garanție: 36 luni| Caracteristici | |
| Bracket-3.5in | No |
| Capacitate | 2 TB |
| Certification | CE, FCC, BSMI, KC, EAC, RCM, morocco, UKCA, VCCI |
| Citire max | sub 1000 MB/s |
| Citire max. | intre 400 - 550 MB/s |
| Component for | PC/Laptop |
| Data transfer rate | 6 Gbit/s |
| Depth | 100.5 mm |
| ECC | Yes |
| Format | 2.5 inch |
| Format SSD | 2.5" |
| Height | 7 mm |
| Iluminare LED | Nu |
| Interface | Serial ATA III |
| Interfata | SATA |
| Interfață SSD | SATA |
| Maximum operating temperature | 70 °C |
| Mean time between failures (MTBF) | 2000000 h |
| Memory type | 3D NAND |
| Operating shock | 1500 G |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 70 °C |
| Read speed | 520 MB/s |
| Recomandat Gaming | Nu |
| Scriere Max | 400 - 550 MB/s |
| Scriere max. | intre 400 - 550 MB/s |
| SSD capacity | 2 TB |
| SSD form factor | 2.5 |
| Suport NVMe | Nu |
| TBW rating | 1120 |
| Weight | 50.8 g |
| Width | 69.8 mm |
| Write speed | 450 MB/s |
| _Recomandat Gaming | Nu |







