


-31 %



SSD Extern Adata Elite SE880 500GB USB 3.2 TITANIUM
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: AELI-SE880-500GCGY
- Greutate: 0.10kg
- Dimensiuni: 14.50cm x 12.50cm x 2.00cm
536,69 Lei
773,68 Lei
Fără TVA: 443,55 Lei
Garanție: 60 luni| Caracteristici | |
| Capacitate SSD extern | 500 GB |
| Depth | 64.8 mm |
| Format HDD-SSD extern | N/A |
| Hardware encryption | No |
| Height | 12.2 mm |
| Interfata SSD extern | USB 3.2 Gen 2 |
| Linux operating systems supported | Yes |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Mobile operating systems supported | Android, iOS |
| Read speed | 2000 MB/s |
| Thunderbolt technology | No |
| USB connector | USB Type-C |
| USB version | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Weight | 3.1 g |
| Wi-Fi | Yes |
| Width | 35 mm |
| Windows operating systems supported | Windows 10, Windows 11, Windows 8, Windows 8.1 |
| Write speed | 2000 MB/s |







