


-32 %



| General | |
| Tip Serie | Consumer |
| Seria | T7 |
| Tip SSD | Extern |
| Interfata | USB 3.2 tip C |
| Capacitate | 1 TB |
| Viteze De Lucru | |
| Citire max. | 1050 MB/s |
| Caracteristici | |
| Greutate | 58 g |
| Dimensiuni | 85 x 57 x 8 mm |
| Tehnologii | |
| Criptare date | Da |
| Tehnologii | Criptare AES 256-bit |
| Alte Detalii | |
| Pachetul include | Cablu USB tip C la USB tip C Cablu USB tip C la USB tip A |
SSD Extern Samsung 1TB USB 3.1 Blue
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: MU-PC1T0H/WW
- Greutate: 0.15kg
- Dimensiuni: 15.50cm x 10.00cm x 5.50cm
1.505,79 Lei
2.220,62 Lei
Fără TVA: 1.244,45 Lei
Garanție: 36 luni| Caracteristici | |
| Capacitate SSD extern | 1 TB |
| Certification | CE, BSMI, KC, VCCI, C-tick, FCC, IC, UL, TUV, CB, EAC |
| Country of origin | South Korea |
| Depth | 8 mm |
| Format HDD-SSD extern | N/A |
| Height | 57 mm |
| Housing material | Aluminium |
| Interfata SSD extern | USB 3.2 Gen 2 |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Password protection | Yes |
| Product colour | Blue |
| Read speed | 1050 MB/s |
| USB connector | USB Type-C |
| USB version | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Width | 85 mm |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Write speed | 1000 MB/s |








