
-32 %
SSD Extern Samsung T7 4TB Silver
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: MU-PC4T0T/WW
- Greutate: 0.18kg
- Dimensiuni: 15.00cm x 10.00cm x 4.00cm
6.016,67 Lei
8.853,64 Lei
Fără TVA: 4.972,45 Lei
Garanție: 36 luni| Caracteristici | |
| Bundled software | Samsung Magician Software |
| Cables included | USB Type-C to USB Type-A, USB Type-C to USB Type-C |
| Capacitate SSD extern | 4 TB |
| Certification | CE, BSMI, KC, VCCI, RCM, FCC, IC, UL, TUV, CB, EAC, UKCA, BIS |
| Data transfer rate | 10 Gbit/s |
| Depth | 57 mm |
| EXT-SSD-CAPACITY | 4TB |
| EXT-SSD-INTERFACE | USB3.2 |
| Format HDD-SSD extern | N/A |
| Hardware encryption | Yes |
| Height | 8 mm |
| Interfata SSD extern | USB 3.2 Gen 2 |
| Non-operating shock | 1500 G |
| Non-operating vibration | 20 G |
| Operating relative humidity (H-H) | 5 - 95% |
| Operating temperature (T-T) | 0 - 60 °C |
| Product colour | Grey, Titanium |
| Protection features | Drop resistant |
| Quick start guide | Yes |
| Read speed | 1050 MB/s |
| Security algorithms | 256-bit AES |
| SSD capacity | 4 TB |
| SSD-FORMAT | 2.5" |
| Storage relative humidity (H-H) | 5 - 95% |
| USB connector | USB Type-C |
| USB version | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Weight | 72 g |
| Width | 85 mm |
| Write speed | 1000 MB/s |








