


-32 %



SSD Extern Samsung T9 1TB USB 3.2 Black
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: MU-PG1T0B/EU
- Greutate: 0.18kg
- Dimensiuni: 12.00cm x 110.00cm x 5.00cm
1.571,69 Lei
2.312,25 Lei
Fără TVA: 1.298,92 Lei
Garanție: 60 luni| Caracteristici | |
| Capacitate SSD extern | 1 TB |
| Certification | CE, BSMI, KC, VCCI, RCM, FCC, IC, UL, TUV, CB, EAC, UKCA, BIS |
| Depth | 14 mm |
| EXT-SSD-CAPACITY | 1TB |
| EXT-SSD-INTERFACE | USB3.2 |
| Format HDD-SSD extern | 2.5" |
| Height | 60 mm |
| Interface | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Interfata SSD extern | USB 3.2 Gen 2 |
| Mac operating systems supported | Yes |
| Protection features | Drop proof |
| Read speed | 2000 MB/s |
| SSD-FORMAT | 2.5" |
| Storage relative humidity (H-H) | -40 - 85% |
| Storage temperature (T-T) | 0 - 60 °C |
| USB connector | USB Type-C |
| USB version | 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Warranty period | 5 year(s) |
| Weight | 122 g |
| Width | 88 mm |
| Windows operating systems supported | Yes |
| Write speed | 1950 MB/s |








