
SSD Samsung 870 EVO, 250GB, 2.5", SATA III
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: MZ-77E250B/EU
- Greutate: 0.10kg
- Dimensiuni: 14.50cm x 9.50cm x 2.00cm
888,35 Lei
Fără TVA: 734,18 Lei
Garanție: 60 luni| Caracteristici | |
| Bracket-3.5in | No |
| Capacitate | 250 GB |
| Citire max | sub 1000 MB/s |
| Citire max. | intre 400 - 550 MB/s |
| Data transfer rate | 6 Gbit/s |
| Depth | 70 mm |
| DevSlp (device sleep) support | Yes |
| Format | 2.5 inch |
| Format SSD | 2.5" |
| Height | 7 mm |
| Iluminare LED | Nu |
| Interface | Serial ATA III |
| Interfata | SATA |
| Interfață SSD | SATA |
| Mean time between failures (MTBF) | 1500000 h |
| Memory type | V-NAND |
| Power consumption (average) | 2.2 W |
| Power consumption (idle) | 0.03 W |
| Power consumption (max) | 3.5 W |
| Read speed | 560 MB/s |
| Recomandat Gaming | Nu |
| S.M.A.R.T. support | Yes |
| Scriere Max | 400 - 550 MB/s |
| Scriere max. | intre 400 - 550 MB/s |
| SSD capacity | 250 GB |
| SSD form factor | 2.5 |
| SSD-Capacity | ≤256GB |
| Suport NVMe | Nu |
| TBW rating | 150 |
| TRIM support | Yes |
| Weight | 86 g |
| Width | 100 mm |
| Write speed | 530 MB/s |
| _Recomandat Gaming | Nu |








