





| General | |
| Tip Serie | Consumer |
| Recomandat pentru Gaming | Da |
| Seria | 870 EVO |
| Tip SSD | Intern |
| Form factor | 2.5 inch |
| Triple-level Cell | Da |
| Interfata | SATA-III |
| Suport NVMe | Nu |
| Capacitate | 2 TB |
| DRAM Cache | 2 GB |
| Controller | Samsung MKX |
| Viteze De Lucru | |
| Citire max. | 560 MB/s |
| Scriere max. | 530 MB/s |
| Caracteristici | |
| Inaltime | 6.8 mm |
| Rezistenta la soc | 1500G |
| MTBF | 1.500.000 ore |
| Temperatura operare | 0 - 70 grade C |
| Dimensiuni | 100 x 69.85 x 6.8 mm |
| Capacitate maxima de scriere / rescriere (TBW) | 1200 TB |
| Tehnologii | |
| Suport TRIM | Da |
| Suport S.M.A.R.T | Da |
SSD Samsung 870 EVO, 2TB, SATA III
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: MZ-77E2T0B/EU
- Greutate: 0.10kg
- Dimensiuni: 14.50cm x 10.00cm x 2.00cm
5.234,97 Lei
Fără TVA: 4.326,42 Lei
Garanție: 60 luni| Caracteristici | |
| Bracket-3.5in | No |
| Capacitate | 2 TB |
| Citire max | sub 1000 MB/s |
| Citire max. | intre 400 - 550 MB/s |
| Country of origin | South Korea |
| Depth | 70 mm |
| Format | 2.5 inch |
| Format SSD | 2.5" |
| Height | 7 mm |
| Iluminare LED | Nu |
| Interface | Serial ATA III |
| Interfata | SATA |
| Interfață SSD | SATA |
| Mean time between failures (MTBF) | 1500000 h |
| Memory type | V-NAND MLC |
| Read speed | 560 MB/s |
| Recomandat Gaming | Nu |
| S.M.A.R.T. support | Yes |
| Scriere Max | 400 - 550 MB/s |
| Scriere max. | intre 400 - 550 MB/s |
| SSD capacity | 2 TB |
| SSD form factor | 2.5 |
| SSD-Capacity | ≥513GB |
| Suport NVMe | Nu |
| TRIM support | Yes |
| Weight | 86 g |
| Width | 100 mm |
| Write speed | 530 MB/s |
| _Recomandat Gaming | Nu |








