

-23 %


Stilou Trust Kyna Active pentru tableta, alb
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: TR-25191
- Greutate: 0.06kg
- Dimensiuni: 18.00cm x 6.00cm x 2.50cm
144,08 Lei
187,61 Lei
Fără TVA: 119,08 Lei
| Caracteristici | |
| Brand compatibility | Apple |
| Compatibilitate Brand: | Apple |
| Compatibility | iPad 2018+, iPad Pro |
| Culoare: | Alb |
| Device compatibility | Tablet |
| Package depth | 97 mm |
| Package height | 166 mm |
| Package weight | 16 g |
| Package width | 97 mm |
| Packaging content | Stylus pen Charge cable 2 extra tips User guide |
| Product colour | White |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Refill tip | Yes |
| Tip colour | White |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Weight | 13 g |













