


-31 %



Suport perete Neomounts heavy duty, pentru display-uri interactive si ecrane grele de pana la 42-86", sistem de prindere VESA 600x400, greutate maxima suportata 125, cu inclinatie +15°, -15° , distanta fata de perete 9.3cm, cu sistem ce permite prinderea/desprinderea usoara a display-ului, securizabil cu lacat (nu este inclus in pachet), culoare negru, garantie 5 ani
Suport perete Neomounts heavy duty, pentru display-uri interactive si ecrane grele de pana la 42-86", sistem de prindere VESA 600x400, greutate maxima suportata 125, negru
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: WL35-750BL16
- Greutate: 6.80kg
- Dimensiuni: 74.00cm x 21.00cm x 11.00cm
408,84 Lei
593,70 Lei
Fără TVA: 337,89 Lei
Garanție: 60 luni| Caracteristici | |
| Cable management | Yes |
| Country of origin | China |
| Depth | 93 mm |
| Depth (max) | 9.3 cm |
| Dimensiune VESA maxima | 600 x 400 mm |
| Dimensiune VESA minima | 100 x 100 mm |
| Distance to the wall (max) | 9.3 cm |
| Greutate maxima suportata | peste 51 kg |
| Harmonized System (HS) code | 7326909890 |
| Height | 430 mm |
| Height adjustment | Yes |
| Height adjustment range | 0 - 10 mm |
| Housing material | Steel |
| Lockable | Padlock not included |
| Marime maxima ecran | Peste 80" |
| Master (outer) case gross weight | 21.5 kg |
| Master (outer) case height | 324 mm |
| Master (outer) case length | 227 mm |
| Master (outer) case net weight | 16.5 kg |
| Master (outer) case width | 746 mm |
| Maximum screen size | 2.18 m (86) |
| Maximum VESA mount | 600 x 400 mm |
| Maximum weight capacity | 125 kg |
| Maximum weight capacity (per display) | 125 kg |
| Minimum screen size | 106.7 cm (42) |
| Minimum VESA mount | 100 x 100 mm |
| Montare | Perete |
| Mounting type | Wall |
| Mvmt-Type | Fixed |
| Nr ecrane suportate | 1 |
| Number of displays supported | 1 |
| Package depth | 102 mm |
| Package height | 209 mm |
| Package weight | 6.9 kg |
| Package width | 728 mm |
| Product colour | Black |
| Products per master (outer) case | 3 pc(s) |
| Products per pallet (EU) | 60 pc(s) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Sistem rotativ | Nu |
| Tilt adjustment | Yes |
| Tilt angle range | -15 - 15° |
| Tip suport | Fix |
| VESA | 800x400 |
| Weight | 5.5 kg |
| Width | 686 mm |












