



-29 %




Suport perete Neomounts heavy duty, pentru display-uri interactive si ecrane grele de pana la 43-98", sistem de prindere VESA 800x600, greutate maxima suportata 125, cu inclinatie +15°, -15° , distanta fata de perete 9.3cm, cu sistem ce permite prinderea/desprinderea usoara a display-ului, securizabil cu lacat (nu este inclus in pachet), culoare negru, garantie 5 ani
Suport perete Neomounts heavy duty, pentru display-uri interactive si ecrane grele de pana la 43-98", sistem de prindere VESA 800x600, greutate maxima suportata 125, cu inclinatie +15°, -15° , distanta fata de perete 9.3cm, cu sistem ce permite prinderea
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: WL35-750BL18
- Greutate: 8.50kg
- Dimensiuni: 94.00cm x 21.00cm x 11.00cm
473,03 Lei
663,56 Lei
Fără TVA: 390,94 Lei
Garanție: 60 luni| Caracteristici | |
| Cable management | Yes |
| Country of origin | China |
| Depth | 93 mm |
| Depth (max) | 9.3 cm |
| Dimensiune VESA maxima | 800 x 600 mm |
| Dimensiune VESA minima | 100 x 100 mm |
| Distance to the wall (max) | 9.3 cm |
| Greutate maxima suportata | peste 51 kg |
| Harmonized System (HS) code | 7326909890 |
| Height | 68.4 mm |
| Height adjustment | Yes |
| Height adjustment range | 0 - 10 mm |
| Housing material | Steel |
| Lockable | Padlock not included |
| Marime maxima ecran | Peste 80" |
| Master (outer) case gross weight | 2.63 kg |
| Master (outer) case height | 324 mm |
| Master (outer) case length | 227 mm |
| Master (outer) case net weight | 20.4 kg |
| Master (outer) case width | 946 mm |
| Maximum screen size | 2.49 m (98) |
| Maximum VESA mount | 800 x 600 mm |
| Maximum weight capacity | 125 kg |
| Maximum weight capacity (per display) | 125 kg |
| Minimum screen size | 109.2 cm (43) |
| Minimum VESA mount | 100 x 100 mm |
| Montare | Perete |
| Mounting type | Wall |
| Mvmt-Type | Fixed |
| Nr ecrane suportate | 1 |
| Number of displays supported | 1 |
| Package depth | 102 mm |
| Package height | 209 mm |
| Package weight | 8.4 kg |
| Package width | 928 mm |
| Product colour | Black |
| Products per master (outer) case | 3 pc(s) |
| Products per pallet (EU) | 39 pc(s) |
| Sistem rotativ | Nu |
| Tilt adjustment | Yes |
| Tilt angle range | -15 - 15° |
| Tip suport | Fix |
| VESA | 800x400 |
| Weight | 6.8 kg |
| Width | 886 mm |












