


-32 %



Suport TV de perete, Neomounts by Newstar WL35-550BL12, Fix, 24"- 55", VESA 200x200mm, suporta pana la 45kg, negru
- Disponibilitate: In Stoc
- Model: WL35-550BL12
- Greutate: 2.10kg
- Dimensiuni: 35.00cm x 21.00cm x 6.00cm
118,51 Lei
174,62 Lei
Fără TVA: 97,94 Lei
Garanție: 60 luni| Caracteristici | |
| Country of origin | China |
| Depth | 33 mm |
| Depth (max) | 3.3 cm |
| Dimensiune VESA maxima | 200 x 200 mm |
| Dimensiune VESA minima | 75 x 75 mm |
| Distance to the wall (max) | 3.3 cm |
| Greutate maxima suportata | intre 31 si 50 kg |
| Harmonized System (HS) code | 7326909890 |
| Height | 320 mm |
| Height adjustment | No |
| Housing material | Steel |
| Lockable | Not lockable |
| Marime maxima ecran | intre 31 si 60" |
| Master (outer) case gross weight | 1.65 kg |
| Master (outer) case height | 230 mm |
| Master (outer) case length | 357 mm |
| Master (outer) case net weight | 12.2 kg |
| Master (outer) case width | 492 mm |
| Maximum screen size | 165.1 cm (65) |
| Maximum VESA mount | 200 x 200 mm |
| Maximum weight capacity | 40 kg |
| Maximum weight capacity (per display) | 40 kg |
| Minimum screen size | 61 cm (24) |
| Minimum VESA mount | 75 x 75 mm |
| Montare | Perete |
| Montare perete | 200x200 |
| Mounting type | Wall |
| Nr ecrane suportate | 1 |
| Number of displays supported | 1 |
| Package depth | 208 mm |
| Package height | 58 mm |
| Package net weight | 2 kg |
| Package weight | 2 kg |
| Package width | 342 mm |
| Panel mounting interface | 75 x 75,75 x 100,75 x 200,100 x 75,100 x 100,100 x 150,100 x 200,120 x 120,200 x 100,200 x 200 |
| Product colour | Black |
| Products per master (outer) case | 8 pc(s) |
| Products per pallet (EU) | 224 pc(s) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Sistem rotativ | Nu |
| Tilt adjustment | Yes |
| Tilt angle range | 0 - 12° |
| Tip miscare suport | Tilt |
| Tip suport | Fix |
| Weight | 1.45 kg |
| Width | 315 mm |












